SCANPAN opravdu přesvědčivá výroba

Již delší dobu jsme vám chtěli nabídnout novou značku, která vyrábí opravdu kvalitní nádobí se špičkovými parametry. Hledali jsme výrobky s nekompromisním provedením, jedinečným designem, vysokou odolností a životností.

Myslíme si, že nádobí má být maximálně praktické, bezpečné, musí dlouho vydržet, musí se vám s ním dobře pracovat a musí se vám líbit.  

Současně v souladu s naší filozofií preferujeme výrobky vyráběné v Evropě, které mají garantovanou kvalitu. 

Proto jsme začali spolupracovat s dánskou společností SCANPAN. Jde o jednoho z předních světových výrobců nádobí s nepřilnavým povrchem. Je na trhu již 50 let. Vizí a cílem firmy je vyrábět funkční a nadčasové vybavení pro moderní kuchyně. SCANPAN dodává své výrobky do více než 50-ti zemí.

Abychom si byli jistí, že vám nabídneme to nejlepší, navštívili jsme výrobu přímo v Dánsku. Na první pohled bylo patrné, že má výroba hluboké kořeny v tradičním řemeslném zpracování nádobí. Každý kus nádobí byl ručně odléván a kontrolován, aby bylo dosaženo nejvyšší kvality

Současně ale firma využívá při výrobě nejmodernější technologie, do kterých neustále investuje. Vývojové oddělení patří mezi špičku v Evropě. Proto je také SCANPAN lídrem v inovacích.

Všechny výrobky jsou před uvedením na trh testovány. Procházejí vysokou zátěží, které několikanásobně překračuje každodenní používání po dobu několika let.

Přístup firmy, výroba, zpracování výrobků nás přesvědčili a silně zapůsobili.

Proto jsme se rozhodli nabídnout tyto výrobky i vám a to hned v několika liniích a širokém sortimentu.

Věřím, že když tyto výrobky vyzkoušíte, ihned vás přesvědčí a posunou vaše vnímání kvality u kuchyňského nádobí.

 

 

Vařte s námi
Pavel Šmíd, majitel Panviček.cz

 

Související produkty