Smaltované nádobí – moderní retro ve vaší kuchyni

Smaltované nádobí – moderní retro ve vaší kuchyni

Která česká hospodyňka by je neznala? Kouzelné kastrůlky všech velikostí a barev, které hrdě slouží, zatímco ostatní nádobí jsme již dávno vyměnili. Právě dlouhá životnost je jedním z důvodů, proč se smaltované nádobí drží na trhu již tolik let a proč hravě konkuruje i nejmodernějším materiálům. Líbivý retro vzhled navíc rozveselí vaši kuchyni, ať už doma nebo na chalupě, a přinese nový zážitek z vaření. 

Máme pro Vás 10 důvodů, proč se smaltované nádobí hodí do každé kuchyně.


Kvalitní nůž – prodloužená ruka každého kuchaře

Kvalitní nůž – prodloužená ruka každého kuchaře

Nůž je v kuchyni klíčovým nástrojem. Kuchařova prodloužená ruka. Nákup kvalitního nože je investice. Investice do sebe – do svého času a do své bezpečnosti. Dobrý nůž v kuchyni udělá z vaření potěšení a radost.

Stejně jako u každé investice je nákup pouhým začátkem. Kvalitní nůž vyžaduje také péči a správné zacházení. Tím se prodlouží vaše potěšení a spokojenost s výrobkem.

V tomto článku jsme stručně shrnuli několik jednoduchých tipů pro správnou péči o kuchyňské nože.


Jak správně grilovat na pánvi?

Jak správně grilovat na pánvi?

Výborné steaky nepřipravíte jen na grilu, ale i na grilovací pánvi.

Jaká by měla být a co s pokrmem dělat, aby byl co nejlepší?


Kvalitní nádobí je základem zdravého stravování.

Kvalitní nádobí je základem zdravého stravování.

Zdravý životní styl a stravování jde ruku v ruce se správným výběrem nádobí, na přípravu jídla. Kvalita surovin je stejně důležitá jako kvalita nádobí.

S Pavlou Matouškovou, autorkou knihy JÍDLOTOPIS, ve které poutavě popisuje, jak se v dnešní době správně a jednoduše stravovat, jsme pro Vás připravili několik bodů důležitých při správném výběru nádobí pro vaši kuchyň.

Další