Jídelní příbory

Vážení návštěvníci.

2. 9. 2009 jsme rozšířili nabídku příborových souprav, které jsou nejprodávanější v dané kategorii na našem specializovaném e-shopu www.e-pribory.cz.

Příbory jsme nezařadili podle povrchové úpravy, tzn. pískované, leštěné nebo  broušené, ale podle složení těchto příborových souprav.

V nabídce najdete základní a také nejprodávanější sady v klasickém složení 24 dílů: 6x polévková lžíce, vidlička, nůž a kávová lžička, následují stále oblíbenější sady 30 dílů, kde jsou oproti klasickým sadám navíc moučníkové vidličky.

No a nevynechali jsme klasiku - kufříkové sady 72 dílů pro 12 osob s kompletním servírovacím servisem. U těchto souprav klesá prodej pouze v květnu, kdy jsou svatby spíše výjimkou, jinak po celý rok se prodávají téměř shodně, nehledě na vánoční a předvánoční shon.V našem specializovaném e-shopu na příbory snačky Berndorf-Sandrik najdete i stříbrné příbové sady, příbory pozlacené, rybí příbory, dezertní příbory, steakové příbory, kusové příbory,samostatné kávovky, limonádovky, moučníkové sady, velmi oblíbené AVANTGARDNÍ příbory a další zboží, které není v běžné nabídce kamenných prodejen.
back_to_all_news