Novinka - doplňky ke strojkům na těstoviny

Novinku jsme právě teď zařadili (10.11.2009 21:04)

a i přesto jste už nakoupili za posledních 6 hodin 22 kusů tolik žádaného  RAVIOLI MAKERU, bez obrázků, bez popisu, bez návodů. Děkujeme za důvěru v nás na "pánvičkách" a také za důvěru v originální italské pomocníky do kuchyně.
Také Vám předem děkujeme za recepty, které na značce IMPERIA vymyslíte.V nabídce přibudou výrobky nástavec na gnocchi, nástavec na 2 ravioli, forma na 36ks ravioli s válečkem, stojan na sušení těsta a další kousky pro přípravu stále oblíbenějších těstovin.

Opět to budou výrobky italské značky Imperia, žádné asijské napodobeniny za poloviční cenu. Kvalitu zde nebudu ani komentovat.

Stále častěji dostáváme dotazy na cenu u nás a cenu asijských výrobků. Ručíme za kvalitu, ručíme za funkčnost výrobků, což u asijských napodobenin není možné. Našimi zákazníky se stávají i ti z vás, kteří na naše rady nedali a nakoupili napodobeniny, aby pak zjistili, že strojek těsto neumí a nebo po prvním použití přestane pracovat.

Pokud chcete připravovat italské speciality, tak doporučujeme používat nádobí a přístroje, které se v Itálii používají a vyrábí i několik set let. Značky Ballarini, Imperia, Barazzoni a další, které zastupujeme na českém a slovenském trhu.

Tým na panvicky.czback_to_all_news