Zboží za jednu korunu?

Ano. Dřevěný špalek na nože máme opravdu za jednu korunu.

Nezbláznili jsme se, ale když se naskytla taková příležitost, tak proč bychom si ji nechávali pro sebe. A je to tak čerstvá novinka, že jsme ani špalek nestihli vyfotit, ale je na 5 nožů, je ze smrkového dřeva a bezbarvý, natřený pouze bezbarvým potravinářským lakem.

Je taky jedna podmínka. Jelikož je špalek na 5 nožů, tak ho za tu jednu korunu dodáme právě k zakoupeným pěti nožům i té nejlevnější řady španělské značky WALTER.

Ale pokud dáte na malou drobnou radu zakladatele tohoto e-shopu, tak já osobně bych doporučoval antibakterální nože, které jsou oproti keramickým úplně k ničemu :-) a stačí koupě pouze 3 kusů

PROTOŽE SE TUPÍ STEJNĚ JAKO KERAMIKA
- nelžeme vám, ale keramiku nenabrousíte, zato na naše nože stačí ocílka

PROTOŽE PŘI ŤUKNUTÍ O NÁDOBU SE NEROZTŘÍŠTÍ JAKO KERAMICKÝ NŮŽ
- "bohužel" nebudete muset při každém pádu nebo ťukňutí v šuplíku kupovat nový předražený nůž z Číny, ale budete muset několik let užívat náš španělský ocelový nůž, který se vyrábí delší dobu, než stojí čínská fabrika třeba právě na keramické nože

PROTOŽE JE CENA OD VÝROBCE STÁLE STEJNÁ, JE STEJNÁ I OD NÁS
- nekupujeme z Asie za pakatel a nemůžeme dnes prodávat zboží i za desetinu původní pultové ceny, jako je tomu po krámech v celé republice s keramickými noži (původní ceny přes dva tisíce a dnes i pod dvě stovky?? to není fér obchod)

PROTOŽE NOŽE MAJÍ VŠECHNY ATESTY EU
- k testům nedodává výrobce odlišný výrobek, než který pak koupíte

PROTOŽE VE ŠPANĚLSKU KERAMIKU KOUPÍTE JEN S OBTÍŽEMI
- mají zákony, které chrání spotřebitele před klamavou reklamou a proto musí kupovat klasické osvědčené ocelové nože a ne dokonalé keramické, které se netupí - když je nepoužíváte :-)

PROTOŽE JSME SE ROZHODLI DĚLAT KVALITU
- zboží z Evropy

A jako provozovatel nabízím ještě jednu parádní možnost.
Kdo projeví spokojenost nebo nespokojenost (bohužel jsou i nespokojení, ale pro ty to platí také) s našimi službami a napíše nějakou zkušenost nebo připomínku na e-mail info@panvicky.cz, tak dostane příležitost ještě jednu.
Ke každému teflonovému noži (užívám jeden spolu s antibakterálními denně v kuchyni) dodáme zmíněný špalek také za korunu. Jen upozorňuji, že například Santoku se do špalku nevejde.
V e-mailu stačí jen zmínka o vašem zájmu využít naši nabídku.


Omluvte případné chyby v textu, jde o opravdu nečekanou, rychlou a patrně i časově velmi omezenou nabídku.
back_to_all_news