Mlýnek na maso a na rajčata

Vážení zákazníci, vážení návštěvníci. (PRODEJ UKONČEN V ROCE 2011)

Po téměř šesti letech provozování e-shopu www.panvicky.cz jsme přivezli něco, co jsme se celou tu dobu přesvědčovali, že dělat nechceme a nebudeme.
Jako "pánvičkáři" specializovaní na italské zboží jsme odolávali požadavkům o rozšíření nabídky o strojky na těstoviny. O italské strojky.

  - Obchody jsou plné "špičkových" strojků z Asie za poloviční cenu oproti italským.
  - Kdo by se s tím doma dělal, když jsou těstoviny v každé prodejně potravin?
  - Proč lis na rajčata, když máme kečup? Zkuste to říct před Italem....

To jsme si mysleli. A nevěděli jsme, jak se pleteme.

Ihned nás z omylu vyvedla spousta lidí, z nichž někteří nám nevěřící dokonce vážili cestu do skladu v Brně, aby na vlastní oči viděli, že nemáme další čínské zboží, ale opravdovou italskou mašinku na nudle, špagety, ravioli, gnocchi a další.


V letošním roce jsou strojky na těstoviny téměř nejprodávanější zboží v našem e-shopu, ale to vám nestačí. Museli jsme dovézt zboží, které k pohonu potřebuje elektrickou energii, což nás opět posouvá jiným směrem, než jsme původně zamýšleli.Ale museli jsme se do toho pustit, protože ti největší vyznavači italské kuchyně nám tvrdili, že kdo v Itálii nemá doma mašinku na rajčata, tak není Ital. A kdo z vyznavačů italské kuchyně nemá doma to co Ital, tak není vyznavač. Kdo to má z Asie, tak je nula :-)
A když už jsme kupovali strojek na rajčata, tak jsme koupili i na maso, ať to máme všechno pohromadě.

Teď už jen přeložíme nekonečně dlouhé návody a recepty, což bude několik dnů trvat a pak vám vše kompletně dáme na net. Do té doby bude u zboží místo textu jen "připravujeme...", ale museli jsme výrobky zveřejnit, protože je mezi vámi spousta čekatelů....


back_to_all_news