Shop roku 2010

Internetoví uživatelé rozhodli v letošním ročníku soutěže ShopRoku 2010 o tom, které internetové obchody mají na základě jejich osobních zkušeností nejlepší vztah k nakupujícím a nejsolidnější chování. Soutěž shop roku pořádá společnost Miton, provozovatel nákupního rádce Herureka.cz
Letošního ročíku se zúčastnilo kolem 500 000 zákazníků. Nejvíce oceněné byly shopy s profesionálím přístupem a rychlými dodacími lhůtami. Výherce také v drtivé většině spojuje i další faktor - specifické zaměření e-shopu a zároveň široký sortiment.
Pánvičky.cz se umístili na druhém místě v kategorii shopů věnujícím se oblasti Dům a zahrada. Právě profesionalita, dodací lhůty a zaměření na kvalitní nádobí značky Ballarini naši zákazníci oceňují nejvíce.
A títmo jim děkujeme za podporu!

Všechny naše kvality, které k tomuto ocenění vedly, budeme zachovávat a dále zdokonalovat, rozhodně neusínáme na vavřínech. O toto ocenění budeme bojovat i příští rok, a věříme, že náš e-shop Vám nabídne vždy takové nádobí, ať už pánve, hrnce nebo oblíbené příbory a strojky na nudle, které Vás maximálně uspokojí.


back_to_all_news