SHOP ROKU 2011

Již loni jste nás podpořili tak úžasně, že jsme v kategorii Dům a Zahrada získali opravdu nečekané 2. místo. To bylo pro nás dalším impulsem nepolevovat v naší snaze vycházet Vám, našim zákazníkům, vstříc. Rozšířili jsme nejen možnosti komunikace, ale snažili jsme se, aby nakupování nádobí v našem e-shopu bylo co nejsnažší a co nejpřehlednější. Maximální kvalita a sympatické ceny našeho nádobí jsou pro nás samozřejmě nejdůležitější, nicméně jsme rádi, že jste si všimli a dle Vašich ohlasů i oblíbili například diskuze u zboží, nebo nové, přehlednější menu. Jiní z Vás zase ocenili snažší orientaci v nádobí, na kterém vaří (nejen) každou neděli Jirka Babica.
Cena kvality soutěže ShopRoku, je cena získaná od  zákazníků, kteří hodnotí svou zkušenost s nákupem v internetovém obchodě za rok 2011.
Hlasování se zúčastnili jen reální zákazníci panvicky.cz, kteří prokazatelně  vyplnili objednávku. Zákazníci v určitém období po nákupu automaticky dostali emailovou zprávu s žádostí o vyplnění dotazníku spokojenosti. Právě podle výsledků dotazníku spokojenosti jsme byli vyhlášeni jako nejlepší e-shop ve svém oboru, resp. v kategorii Dům a Zahrada.

Děkujeme!

Team Pánvičky.cz
back_to_all_news