Luxusní spotřebiče Catler

 Náš partnerský eshop nasevase.cz pro Vás připravil článek o luxusních spotřebičích Catler, jejichž popularita u nás neustále roste!
Každý si jistě přeje, aby ve své domácnosti měl nejen nejmodernější a plně funkční spotřebiče, ale aby tam také „zapadly“. Výrobce luxusních spotřebičů Catler spojuje nejmodernější technologie a design. Elegantní domácí spotřebiče Catler jsou typické jednoduchostí tvarů a exkluzivními materiály, především pak ušlechtilým broušeným kovem.
Značku Catler řadíme mezi nejznámější výrobce spotřebičů na světě, několika výrobkům se dokonce dostalo ocenění za špičkový design. První výrobek od australského výrobce Catler opustil továrnu již v roce 1932 a od té doby se domácí spotřebiče Catler rozšířily téměř do 30 zemí celého světa!
Precizně propracovaný každý detail, vysoce kvalitní materiály a stylový nadčasový design dělají ze spotřebičů Catler nejlepší pomocníky v moderních domácnostech. Domácí spotřebiče Catler se vyznačují vysokou odolností a jsou určeny pro časté používání i v těch nejnáročnějších domácnostech. Zavítejte do světa spotřebičů bez kompromisů! Výrobce Catler se zaměřuje na výrobu různých druhů spotřebičů, ve zkratce si představíme ty nejoblíbenější z nich.)

Espressa Catler

 V současné době nabízí Catler 3 typy kávovarů, které najdete i na našem e-shopu www.nasevase.cz. Prvním z nich je Espresso Catler ES 4011, které se pyšní moderním designem, technickou dokonalostí a je určeno převážně pro náročné domácí využití. Tento kávovar dokáže připravit nejen několik druhů espressa, ale také Latté s bohatou mléčnou pěnou.
Dalším typem je Espresso Catler ES 8010, který je určen jak pro náročné domácí použití, tak i pro profesionální baristy, kteří ocení snadnou obsluhu bez složitého čištění, skvělý výkon a promyšlený design.
Posledním nejnovějším kávovarem je Espresso Catler ES 8012, který ocení i ti nejnáročnější baristi. Presovač je určen pro profesionální, ale i náročné domácí využití. Kávovar ES 8012 má zabudovaný s kovovými mlecími kameny, což zaručuje vždy tu nejčerstvější kávu!
Catler také vyvinul pěnič mléka MF 8010 a automatický mlýnek na kávu CG 8010, které jsou ideálními doplňky pro Espressa Catler.

Kontaktní grily Catler

Všestranné kontaktní grily Calter z nerezu dokážou během chvilky vykouzlit lahodné pokrmy bez přidaného tuku! Kontaktní gril Catler = zdravé a chutné jídlo s minimální námahou! Křupavé toasty, šťavnaté steaky či grilovaná zelenina nebo ryba - to vše si můžete sami připravit s pomocí kontaktního grilu Catler.
Jednoduchá příprava a přitom nezapomenutelný kulinářský zážitek. Aktuálně Catler nabízí kontaktní gril GR 8012, který je novinkou a také vylepšeným nástupcem původního grilu GR 8010. Neméně vylepšený je také kontaktní gril Catler GR 4011, který je oblíbený pro rychlé domácí grilování i přípravu jiných pokrmů bez přebytečného tuku!

Odšťavňovače Catler

 Odšťavňovač Catler se velmi rychle stane nejen Vaším nepostradatelným pomocníkem při přípravě fresh džusů, ale také stylovým doplňkem kuchyně, na který můžete být právem pyšní. Výrobce Catler nabízí lis na citrusy CP 8010, který lze využít jak v domácnostech, tak i v malých provozovnách. Elegantní, stylový s jednoduchým ovládáním a dlouhou životností.
Co se týká odšťavňovačů, vyrábí Catler domácí odšťavňovače nejvyšší kvality a luxusního zpracování. Odšťavňovače Catler se vyznačují nesmírně dlouhou životností, takže počáteční investice se určitě vyplatí! Vybrat si můžete z řady těchto odšťavňovačů Catler JE 4010 a 4011 anebo z další série odšťavňovačů Catler JE 8010 a JE 8011, které už jsou opravdu na špici domácích odšťavňovačů.

Rychlovarné konvice Catler

Catler přichází s unikátním zpracováním varných konvicí. Konvice Catler z moderní nerezové oceli se stanou elegantním doplňkem Vaší kuchyně. Vybrat si můžete z několika tvarů a integrovaných funkcí. S čím ovšem Catler vyrukoval jako jeden z mála - sestrojil automatickou varnou konvici určenou speciálně na přípravu čaje. Tato čajová konvice Catler TM 8010 umožňuje nastavit rozdílnou intenzitu čaje (silný, střední, slabý) a současně i teplotu podle aktuálního druhu čaje.

Toastery - topinkovače Catler

Toastery Catler garantují dlouhou životnost díky dokonalému provedení ze slitiny ušlechtilých kovů. Topinkovače Catler dokážou připravit dva nebo čtyři tousty najednou, podle toho, který typ toasteru si zvolíte. Toastery Catler mají motorizované spuštění a zdvih toustů se systémem automatického centrování pro rovnoměrné opečení toustů.
Australský světoznámý výrobce Catler navrhnul řadu dalších spotřebičů pro moderní životní styl - kuchyňské digitální váhy (Catler KS 4010), vysoce kvalitní šlehače a mixéry nebo fritézu DF 4010 s technologií Cool Zone, která zamezuje přepalování oleje na dně nádoby. Ten kdo jednou vyzkouší kvalitu domácích spotřebičů Catler, už nikdy nebude chtít měnit!
back_to_all_news