Ušetřete v akci - až 40 %

Proč platit víc, když nemusíte? Jakmile se někde objeví nějaká slevová akce, je dobré ji prozkoumat. A právě nyní na našem e-shopu pánvičky.cz. jedna velmi lákavá akce běží.

Největšího snížení ceny – o 40 % – se dočkala příborová sada Hotel. Za 24 krásně nablýskaných kousků (6 lžící, 6 vidliček, 6 nožů a 6 lžiček na kávu) zaplatíte nyní jen 399 korun. Přitom tyto příbory od tradiční slovenské firmy Berndorf-Sandrik se mohou pochlubit elegantním designem a vysokou kvalitou. Příbory jsou vyrobeny z chromové nerezavějící oceli, a můžete si tak být jisti dlouhou životností.

Na sladkosti levněji

Pokud rádi pečete, také byste nyní měli zbystřit. Téměř o třetinu méně zaplatíte za COOKIES lis na těsto. Jde o šikovnou zdobičku na těsto od italského výrobce Imperia. Při jejím používání zjistíte, co všechno jde s těstem vykouzlit za krásu. Součástí balení je totiž 14 nástavců na různé druhy sušenek a 4 koncovky – trysky na zdobení. Na zdobičku garantujeme 2 roky záruky a oproti levným lisům z Asie opravdu funguje.

A obrazně v Itálii, u výrobce Imperia, ještě zůstaňme. Nabízíme nyní se slevou 26 % špičkový elektrický strojek na těstoviny PASTAPRESTO. Navíc ještě s dopravou zdarma. Jak už ze samotného názvu vyplývá, s tímto šikovným pomocníkem jednoduše a rychle vytvoříte výborné těstoviny. Můžete si navolit až 6 různých tlouštěk těsta a součástí strojku jsou i dva nástavce - na 2mm tagliatelle a na 6,5mm fettuccine. Ke strojku lze dokoupit i další mechanické nástavce. K nim potřebná klička je již součástí balení. Už se vám sbíhají sliny? Po shlédnutí tohoto videa jistě budou!
 


Zdravé smažení

Zbožím v akci je i kvalitní pánev Cookin s průměrem 26 cm. Seženete ji nyní o 24 % levněji. Jak u ostatních produktů italské firmy Ballarini si můžete být jisti nepřilnavým povrchem, tudíž můžete vařit i zcela bez tuku. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost, povrch neobsahuje teflon a těžké kovy. Pánev můžete používat na elektrickém, plynovém a sklokeramickém vařiči a po jejím použití se nemusíte namáhat s ručním mytím. Klidně ji vložte do myčky.   

 
back_to_all_news