Jak si osladit Velikonoce?

Stromy se zelenají, dny prodlužují, přibývá teplých a slunečních dnů. Zkrátka jaro je tu a s ním i tradiční svátky – Velikonoce. Už jste přemýšleli, jak si je letos osladíte a čím pohostíte koledníky s pomlázkou? 

Vedle kraslic, kříže či říkanky hody hody doprovody je klasickým velikonočním symbolem beránek. Ten v židovské tradici představoval Izrael jako Boží stádo, které vede Hospodin. A v křesťanství je beránek jedním ze symbolů Ježíše Krista, neboť obrazně podle křesťanské víry on je beránek, který byl obětován za spásu světa.
Beránek ale rozhodně není jen symbolem, ale ve formě pečeného zákusku také výborným tipem pro velikonoční pohoštění. V našem e-shopu Vám nabízíme krásné keramické formy do trouby nejen s motivem beránka ale i zajíce. Formy od české keramické firmy Krumvíř vynikají nejen krásným designem, ale jejich výhodou je, že je lze mýt v myčce.


Jestliže plánujete na Velikonoce péct perníčky, pak se Vám jistě budou hodit i naše nově nabízené velikonoční sady vykrajovátek. Ty obsahují vajíčko, zajíce, ovečku a kuře. A nebo si vykrajovátka můžete koupit i samostatně. Výběr je velmi široký. K Velikonocům se třeba hodí motiv kostelíka, kytičky či kuřátka. 

Přejeme Vám pěkné Velikonoce!
 back_to_all_news