Pánve Ballarini a jejich 5P

Již deset let e-shop pánvičky.cz dováží kvalitní italské nádobí Ballarini a stále rozšiřuje svůj sortiment. Proslavené jsou především pánve, které si nyní můžete koupit v několika řadách: 

  • novinkami jsou pánve Professionale, Bologna a Masterchef, které jsou všechny indukční
  • pánve Portofinum GranituimPositano a Taormina můžete použít na všechny druhy sporáků, včetně indukce
  • pánve Cortina Granitium mají vysoce odolný nepřilnavý povrch složený ze čtyř vrstev posílený minerálními částicemi 
  • pánve Salento jsou nyní více jak o 40 % zlevněny
  • pánve Cortina se používaly v pořadu TV NOVA Babicovy dobroty

Proč se pánve Ballarini těší mezi zákazníky stále větší oblibě? 

Odpověď je jednoduchá – jde o pánve, které mají 5P. 

1. Precizní zpracování

Pánve jsou zhotoveny z kvalitních zdravotně nezávadných materiálů a při jejich výrobě bylo myšleno na každý detail. Například některé modely mají v rukojeti zabudovaný termobod, který určuje, kdy je pánvička dostatečně rozehřátá a naopak, kdy ji můžete bez obav vložit do vody.  

2. Povrch bez teflonu

Se všemi našemi pánvemi můžete vařit zcela bez tuku. Mají nepřilnavý povrch, který neobsahuje teflon ani žádné těžké kovy. Navíc je kovuvzdorný, tedy snese občasné použití kovové obracečky nebo naběračky, případně otočení řízku vidličkou.

3. Perfektní na uchopení

Pánve mají ergonomicky tvarovanou rukojeť, která skvěle padne do každé ruky. Plusem také je, že nejsou tak těžké jako třeba litinové pánve.  

4. Praktické použití

Jde o typ nádobí, který v kuchyni najde velké uplatnění. S některými typy můžete vařit na všech druzích sporáku, tedy i na indukční desce, a některé můžete bez obav vložit i do trouby. Velmi snadné je i jejich čistění. 

5. Příjemná cena

U nás seženete kvalitní zboží za dobré ceny. Navíc čas od času pro vás připravíme slevovou akci. Nyní jsme pro vás o více než 40 % zlevnili pánve z řady černé Salento


 

 

back_to_all_news