Praktické novinky z Německa

Vážení zakazníci.

Do nabídky jsme zařadili výrobky úspěšného výrobce z Německa, firmy HOUSEWARES GERMANY, HWG Products GmbH.

Jde o praktické vychytávky, které se zdokonalují desítky let a jsou určeny pro usnadnění, urychlení a zefektivnění vaší práce v kuchyni.
Prvním výrobkem je německý otvírák na konzervy PROFI CAN, který jsme osobně otestovali při prezentacích našim velkoobchodním odběratelům, kde jsme otevřeli jedním otvírákem několik desítek konzerv a výsledek byl fantastický. Nejenže otevření konzervy je snadné, ale hrozně důležité je to, že okraj je naprosto hladký a nemůže se o něj vaše dítě zranit. Videonávod najdete u výrobku. Prozatím je v němčině. 
 
Máme vícefunkční škrabky s vroubkovanou čepení, určené pro loupání, zdobení, tvarování nebo vyřezávání. Pro lepší představu o správném použití je u každé škrabky originální vidoenávod, zatím v němčině. Škrabky jsou v různých barvách.
 

Velkým lákadlem bude prkénko, které má výměnné pracovní plochy, abychom mohli rozlišit potraviny, které na nich zpracováváme. Prkénko má také zajímavou vlastnost - ryhleji na něm rozmrazíte potraviny z mrazáku až 10× rychleji, než běžně. Pozvolným, ale rychlým rozmražením zamezíte vzniku bakterií.

Další novinkou jsou kráječe na ovoce a zeleninu, které během pár vteřin přemění zeleninu nebo ovoce na nudličky, plátky, kostičky, proužky nebo obdélníky a celou dobu svým dokonalým zpracováním chrání vaše prsty. Také máme více barev.
Pro ty, kteří si rádi hrají, jsme dovezli špičkový německý kráječ s japonskými čepelemi, kde kostičky, nudličky nebo jinak upravené ovoce či zelenina padají přímo do nádoby, ve které mohou být i skladovány.
 
A poslední novinkou je skládací sedmilitrový silikonový kbelík. Bližší informace o praktickém nápadu najdete přímo v detailu výrobku. Kbelík je vhodný na domácí použití, ale i pro cestování atd.


back_to_all_news