Garance doručení do Vánoc

Máte obavy, aby vám dárek došel do Vánoc? Nemusíte. Při objednávkách přijatých do 22.12.2014 do 12:00 garantujeme dodání 23.12.2014. 

Toto datum platí pro dodání zboží zákazníkovi po celé ČR (netýká se osobních odběrů a výdejních míst typu HeurekaPoint.cz, Zasilkovna.cz).
V případě, že bychom i při včasné objednávce (22.12:2014 do 12 hodin) zboží do Vánoc nedoručili, vrátíme vám ve 14denní lhůtě peníze zpět.

Tipy na vánoční dárky

Již tedy víte, že u nás můžete vybírat až do 22.12.2014. Na řadu ale přichází otázka: co koupit? Mezi našimi zákazníky jsou TOP produkty strojky na těstoviny IMPERIA  a nádobí s nepřilnavým povrchem BALLARINI. Pokud chcete koupit luxusnější dárek, doporučujeme pánve a hrnce PORTOFINO a TAORMINA. Oboje je určeno na všechno druhy sporáků, tedy i na indukci. Levnější, přesto vysoce kvalitní řadou nádobí, je SALENTO, kdy pánev můžete koupit již od 555 Kč!
Pokud byste přesto byli pořád na vážkách, co by vašemu blízkému udělalo největší radost, kupte jednoduše dárkový poukaz a obdarovaný si vybere podle svého. 

back_to_all_news