V nabídce nové indukční nádobí

Naskladnili jsme nové nádobí na indukci z linií MASTERCHEF a BOLOGNA. V nabídce jsou indukční pánve, hrnce, rendlíky, wok i grilovací pánev. Nyní některé typy na úvod o 20 % zlevněny. 

Nádobí ze známé kuchařské show

Trend nádobí na indukci pokračuje. Proto nepřekvapí, že také v novém sortimentu značky Ballarini jsou pánve, hrnce a rendlíky, které mají ve dně ocel a bez starostí s nimi můžete vařit na indukční varné desce. Ušetříte tak více elektrické energie a samozřejmě i toto nádobí má nepřilnavý povrch.
Linii MASTERCHEF zdobí červené ergonomicky tvarované rukojetě a proslavila se tím, že se s ní vařilo ve známé kuchařské show MasterChef. Indukční pánve BOLOGNA jsou k dispozici v granitovém (kamenném), nebo černém provedení a jejich vychytávkou je termobod, díky kterému snadno určíte, jestli je pánvička již dostatečně rozpálená na vaření. 

Vytvořili jsme novou kategorii pro indukční nádobí

Aby se vám v naší nabídce indukčních hrnců, pánví a kastrolů, dobře orientovalo, vytvořili jsme pro vás novou kategorii nazvanou indukční nádobí. V současné době zahrnuje linie MASTERCHEF, BOLOGNA, TAORMINA, POSITANO, PROFESSIONALE a PORTOFINO.  Zastoupeny jsou jak klasické pánvičky a hrnce, tak také woky a grilovací pánve na indukci a nechybí rovněž indukční pánev na palačinky. Pokud potřebujete naráz více kusů, máme pro vás sadu hrnců na indukci
back_to_all_news