Nově cena dopravy jen 49 Kč!

Nově u nás můžete využít službu poštomat. Zboží si budete moci vyzvednout kdykoliv, třeba i v noci, a poslání bude stát jen 49 Kč. Při nákupu nad 899 Kč je pak doprava zcela zdarma. 

Vyzvednutí nonstop

Uvědomujeme si, že v dnešní uspěchané době je někdy problém stihnout otevírací dobu pošty nebo sladit svůj rozvrh s kurýrem přepravní služby. Proto vám nově nabízíme si naše pánvičky, ale samozřejmě i ostatní zboží, nechat poslat na poštomat. Jde v podstatě o budku, která má v sobě různé boxy, do kterých se objednané zboží vkládá. Vyzvednutí je velmi snadné. Zadáte bezpečnostní kód, který vám po objednávce zašleme, a schránka se zbožím se otevře. Skvělé je, že poštomat je otevřen nonstop, klidně si pro balík  můžete přijít v neděli ve tři ráno. Poštomatů je po celém Česku celkem 100, nejčastěji se nacházejí u obchodních domů. 
 

Jak zvolit službu poštomat? 

Dopravu prostřednictvím služby poštomat si zvolíte v nákupním košíku.  Neprve si vyberete, jestli budete platit dopředu převodem na účet, online kartou (GoPay), nebo zaplatíte až kartou u poštomatu (platba hotově není možná). Po kliknutí na jednu z možností platby se vám automaticky otevře mapa, na níž najdete poštomat, na který chcete zboží poslat.  Doručení trvá jeden pracovní den ode dne odeslání. Budete o něm informováni SMS zprávou. Poté máte 3 pracovní dny na vyzvednutí. . Pokud k vyzvednutí nedojde, zásilka čeká ještě další 4 pracovní dny na nejbližším depu IN TIME. Teprve po uplynutí i této lhůty se balík vrátí zpět odesílateli.
back_to_all_news