Rozšířili jsme sortiment příborů

Přemýšlíte nad vhodným svatebním dárkem? Potřebujete doplnit kávové lžičky nebo si už konečně koupit lopatku na dort? Vše najdete u nás. 

Široký sortiment pro dokonalé stolování

Při zařizování domácnosti, ke svatbě, k výročí, k Vánocům. To jsou nejčastější situace, kdy se kupují příborové sady. Protože spolupracujeme se značkou Berndorf-Sandrik, která se specializuje na nerez příbory, máme široký sortiment leštěných, broušených, pískovaných i zlacených příborů a je možné koupit různé počty. Nejvíce je v oblibě sada příborů 24 ks

Výhodné ale je, že jsou k dispozici nejen sady příborů, ale i samostatné kusovky. Jednoduše si tak můžete doplnit třeba poztrácené lžičky, nebo si dokoupit to, co v menších příborových setech nebývá. Hodí se především lopatka na dort, kleště na zákusky a naběračka. Zvláště nyní v létě přijdou vhod také steakové příbory

Originální špagetové a příbory pro novomanžele

Rádi bychom vás také upozornili na jedinečnou novinku v Česku svatební příbory pro novomanžele. Jde o speciální kolekci, kterou nikde jinde nekoupíte. A pokud jste milovníci těstovin, naskladnili jsme špagetové příbory.  

U všeho uvedeného zboží se jedná o kvalitní nerezové příbory. Až na pár výjimek je vše skladem a doručujeme už druhý den po objednání. V případě využití poštomatu je dopravné jen 49 Kč a při nákupu nad 499 Kč je dokonce zcela zdarma. 

back_to_all_news