Ceny smaltovaného nádobí již od 125 Kč

Kvalitní vždy nemusí znamenat hodně drahé. Smaltované hrnce a ostatní druhy nádobí lze pořídit za několik stovek a přitom jsou velmi odolné proti vysoké teplotě a poškrábání. Navíc zaujme jejich retro design. 

Osvědčené po generace

Dřív byly smaltované konvice, čajníky a samozřejmě hrnce běžnou součástí každé domácnosti. A jak to tak bývá, to co je osvědčené po generace, se zase vrací. Zase jsou v kurzu červené hrnce a rendlíky s puntíky, ze kterých jídlo chutná tak nějak jinak – babičkovsky.
Červené smaltované nádobí s puntíkysmaltovaná konvice

Cenově výhodné

Nejde jen o nostalgii, smalt stále drží krok s moderními materiály. Konkrétně námi dovážené smaltované nádobí Metalac je vyrobeno z ocelových plechů o síle od 0,5 do 2,5 mm a smaltovaný povrch je nanášen v několika vrstvách. Díky tomu jsou smaltované hrnce, rendlíky, konvice, čajníky, kastroly i hrnečky velmi odolné proti poškrábání a vysokým teplotám. Bez obav je můžete použít do trouby a na všechny sporáky, tedy i na indukci. Po vaření pak není problém mytí v myčce. Kromě všech těchto dobrých vlastností je důležitý ještě jeden fakt – cena. Středně velký smaltovaný kastrol i s poklicí je k dostání už za zhruba 400 Kč. A cena dětského smaltované nádobí začíná již na 125 Kč.
 
Seznam všeho smaltovaného nádobí je k vidění pod tímto článkem. Věříme, že si vyberete a že se vám v něm bude dobře vařit. 
 

back_to_all_news