Tipy pro oslazení podzimu

Jak si zpříjemnit pošmourný podzimní čas? Co třeba něco sladkého? Máme v nabídce krásné formy na pečení a novinkou je sada na fondue. 

Tradiční česká kvalita

Asi každý si z dětství pamatuje, jak jeho babička či prababička měla v kuchyni zavěšenou keramickou pečící formu. Dříve nebylo běžné kupovat bábovku v obchodě, peklo se doma. Dnešní uspěchaná doba sice tradicím moc nepřeje, ale přesto si už mnozí uvědomují, že není nad to si upéct vánočku doma, bez éček, podle vlastní chuti. 
Nabízíme vám kvalitní české formy na pečení vyrobené z keramiky. Máme nejen formy na bábovku a vánočku, ale i na rybu, srdce či beránka. Nakupujte raději s předstihem, než o vánočním spěchu. 

A pokud jste na jiný druh sladkého, nejvíce na čokoládu, rádi bychom vás upozornili na naši novinku – fondue sadu. Požitkářství s ní je velmi snadné. V nádobě ze smaltované litiny rozehřejete čokoládu a pak vidličkami napichujete různé ovoce a máčíte v rozpuštěné čokoládě. Ideální pro pohoštění přátel. Set fondue je i výborným tipem na vánoční dárek. 

Přejeme vám pěkný podzim a dobrou chuť.
Tým pánvičky.cz


back_to_all_news