Pomůcky pro vánoční pečení

Adventní doba je v plném proudu a řadou českých domácností se line vůně cukroví. Aby pro vás pečení bylo co nejpříjemnější, připravili jsme praktické pomůcky – vykrajovátka, formy na pečení či lis na těsto, se kterým vytvoříte různé druhy cukroví a výborné domácí sušenky. 

Kvalitní pomůcky, které opravdu fungují

Největší část našeho sortimentu pro vánoční pečení zahrnují vykrajovátka. Hravě s nimi vytvoříte cukroví (například linecké) a samozřejmě perníčky. K dispozici jsou osvědčené tvary jako sněhové vločky, stromečky a andělíčci. Vánoční vykrajovátka jsou k dispozici i v praktických sadách po více kusech. 

Jestliže si chcete práci urychlit a přitom vytvořit různé tvary cukroví, máme pro vás lis na těsto neboli zdobičku. Pomocí 14 nástavců a 4 zdobících trysek jednoduše zhotovíte nadýchané sušenky. Lis pochází od italského výrobce Imperia a garantujeme jeho kvalitu. 

Samozřejmě v naší nabídce nemohou chybět i tradiční keramické formy na pečení. Od českého výrobce Krumvíř vám dodáme formy na vánočku, hvězdu, či rybu.

Níže jsme pro vás vybrali sortiment, který vám při vánočním pečení jistě pomůže. Vše máme skladem a dodáváme již do jednoho až dvou dnů. Přejeme vám pěkné předvánoční období.  
 
Lis na těstoVánoční vykrajovátka


back_to_all_news