Hity roku 2015

Na začátku roku jsme trochu bilancovali a představujeme vám desítku nejprodávanějších produktů v e-shopu panvicky.cz v loňském roce. Nechte se inspirovat. Znáte to – co je hodně žádané, bývá i dobré. 

Vyhrála sada dvou pánví

Jsme rádi, že v e-shopu, který se zaměřuje především na pánve s nepřilnavým povrchem, se na prvním místě umístil právě tento typ zboží. Konkrétně nejvíce u nás zákazníci koupili hlubokých pánví VERSILIA o průměru 28 cm, ke kterým jsme zdarma ještě posílali menší pánvičky o průměru 20 cm. Sada dvou pánví od italské značky Ballarini s povrchem, na kterém se vám nic nepřipálí, stojí jen 1 529 Kč a kvůli velké oblíbenosti ji stále máme v nabídce. Výborné je, že použití je na všechny druhy sporáků. Když indukční pánve koupíte takto dohromady, ušetříte 1 106 Kč

A co dále jste u nás vloni nejraději kupovali?

  • 2. místo – IMPERIA strojek na těstoviny – kvalitní celokovový nástroj na výrobu nudlí, těstovin a případně hmoty FIMO. Oproti různým čínským napodobeninám opravdu funguje a dlouho vydrží. 
  • 3. místoTaormina pánev wok 28 cm na indukci – hluboká pánev s nepřilnavým titanovým povrchem, která je skvělým pomocníkem při výrobě zeleninových jídel. 
  • 4. místo – Taormina pánev 28 cm na indukci – tento typ už je bohužel vyprodaný, ale stále máme dostatek typů titanového nádobí TAORMINA, které je určeno i na indukční sporáky. 
  • 5. místoCLICK sada hrnců 6 dílů – tři hrnce se skleněnými poklicemi jsou užitečným vybavením, které se neztratí v žádné kuchyni, navíc díky chytrým sklápěcím uším výrazně uspoří místo při skladování. 
back_to_all_news