AKCE: Pánve za polovinu

Dopřejte si kvalitní pánev a přitom výrazně ušetřete. Nyní u nás zakoupíte od prověřené firmy Ballarini 2 pánve s nepřilnavým povrchem za poloviční cenu.

Pánve Ballarini s 50 % slevou 

Konkrétně se naše slevová akce vztahuje na 2 pánve, které máme skladem: 
  • Grilovací pánev LUCCA s vysoce odolným a nepřilnavým povrchem složený z minerálních částic. Má ukazatel tepla, který šetří energii a lze na ní smažit či grilovat zcela bez tuku, nehrozí připálení. Díky vystouplým drážkám na ni vytvoříte nejrůznější chutné grilovací pokrmy. Pánvička má dostatečně velkou plochu – 27 × 27 cm – je tedy vhodná na steaky, řízky, grilovanou zeleninu, .... Z původních 1 015 Kč je zlevněna na 499 Kč!

  • Indukční hlubokou pánev MASTERCHEF s praktickým rozměrem – průměrem 26 cm. Snadno a rychle na ní připravíte nejrůznější pokrmy pro celou rodinu a dokonce ji můžete využít i na zapékání v troubě do 160 ºC. Nejen že stejně jako ostatní nepřilnavé nádobí Ballarini je její předností materiálové složení, ale odlišuje se krásným designem – má šmrncovní červené madlo. Aktuálně tuto pánev na indukci prodáváme místo 1 111 Kč za 556 Kč. 

back_to_all_news