Velikonoční inspirace do kuchyně

Hledáte tipy na Velikonoce? Zkuste si připravit výborné jehněčí, upéct lahodného velikonočního beránka a nebo nachystejte sladké odměny i pro houfy koledníků. Máme vše, co budete potřebovat. 

Kvalitní pomůcky, které opravdu fungují

Dokážete si představit příjemně strávené Velikonoce bez výborného beránka? Jen těžko si můžete tento tradiční velikonoční moučník dopřát bez kvalitní keramické formy na beránka. Pokud snad z nějakého důvodu beránka nemusíte, jistě přijdete na chuť třeba poctivé české bábovce. Úspěch při pečení zajistí také správně vymazaná forma na pečení. S tím vám může pomoci olej ve spreji, který snadno nanáší a dostane se do všech záhybů pečících forem. Navíc jej využijete i na další velikonoční vaření.

Velikonoční vybavení

Pánvičky pro každou příležitost

Svátky jara můžete oslavit třeba výbornými palačinkami s ovocem nebo zmrzlinou. Indukční pánve na palačinky vám díky svému nepřilnavému povrchu zajistí velký úspěch nejen u milovníků sladkého. Nepřilnavý kovuvzdorný povrch indukční pánve oceníte i v jiných provedeních vhodných na pečení, smažení nebo grilování, díky čemuž si můžete připravit třeba klasické velikonoční jehněčí kotlety jako opravdoví kuchařští mistři. Ty pak spolu s dalšími lahůdkami můžete naservírovat na elegantním podnosu.

Tři vychytávky do kuchyně

Oběd už je připravený, ale pořád něco chybí? Máme pro vás skvělé tipy:
  • Při přípravě nejen velikonočního pohoštění také oceníte například kráječ na zeleninu, sýry nebo všudypřítomná vajíčka.
  • Kuchyň nebo jídelnu pak rozzáří třeba svěží zelené prostírání, které připomene, že jaro je už opravdu za dveřmi.
Velikonoční vykrajovátka


back_to_all_news