Nově v nabídce luxusní italské sklenice

Představujeme vám křišťálové nápojové sklo od italské značky Luigi Bormioli. Jedná se o sklenice na víno té nejvyšší kvality. 

Sklenice jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálové skla

Večeře, televize, dvojka vína na uvolnění po těžkém dni…Co takhle dodat tomuto obligátnímu rituálu punc výjimečnosti? Netradiční, avšak elegantní design sklenic Luigi Bormioli si vás získá na první pohled. Italský výrobce proslulého nápojového skla je na trhu již od roku 1946 a využívá nejmodernější technologie ve výrobě skla.

Cena těchto křišťálových sklenic je sice vyšší, ale je přímo úměrná vysoké kvalitě. Povrchové úpravy ANTI-DRIP a TITANIUM Reinforced zabraňují oděrkám a ukapávání vína, takže už nemusíte mít obavy ze skvrn na ubrusech. Dále se používá materiál SON. hyx, který je šetrný k vašemu zdraví – neobsahuje totiž toxické olovo ani jiné těžké kovyUšlechtilý křišťál dodá skleničkám pevnost a hutnost, takže sbohem prasklým stopkám při utírání či umývání skla!

Nejvíce jsou zastoupeny sklenice na víno

V naší nabídce sklenic Bormioli si přijdou na své zvláště milovníci nápoje z hroznů. Můžete u nás zakoupit sklenice na víno řady Intenso a Vinoteque. Linie PALACE dodají šmrnc i „obyčejné“ vodě, ze sklenic Sparkling si vychutnáte sekty a nápojové poháry Atelier jsou určeny na nejrůznější destiláty. Kompletní sortiment křišťálových sklenic Bormioli vidíte pod textem a také jej najdete v záložce křišťálové sklo


back_to_all_news