Mlýnek na maso a rajčata

Vážení zákazníci, vážení návštěvníci.

Po téměř šesti letech provozování e-shopu www.panvicky.cz jsme přivezli něco, co jsme se celou tu dobu přesvědčovali, že dělat nechceme a nebudeme.
Jako "pánvičkáři" specializovaní na italské zboží jsme odolávali požadavkům o rozšíření nabídky o strojky na těstoviny. O italské strojky.

  - Obchody jsou plné "špičkových" strojků z Asie za poloviční cenu oproti italským.
  - Kdo by se s tím doma dělal, když jsou těstoviny v každé prodejně potravin?
  - Proč lis na rajčata, když máme kečup? Zkuste to říct před Italem....

To jsme si mysleli. A nevěděli jsme, jak se pleteme.

Ihned nás z omylu vyvedla spousta lidí, z nichž někteří nám nevěřící dokonce vážili cestu do skladu v Brně, aby na vlastní oči viděli, že nemáme další čínské zboží, ale opravdovou italskou mašinku na nudle, špagety, ravioli, gnocchi a další.


V letošním roce jsou strojky na těstoviny téměř nejprodávanější zboží v našem e-shopu, ale to vám nestačí. Museli jsme dovézt zboží, které k pohonu potřebuje elektrickou energii, což nás opět posouvá jiným směrem, než jsme původně zamýšleli.


Ale museli jsme se do toho pustit, protože ti největší vyznavači italské kuchyně nám tvrdili, že kdo v Itálii nemá doma mašinku na rajčata, tak není Ital. A kdo z vyznavačů italské kuchyně nemá doma to co Ital, tak není vyznavač. Kdo to má z Asie, tak je nula :-)
A když už jsme kupovali strojek na rajčata, tak jsme koupili i na maso, ať to máme všechno pohromadě.
back_to_all_news