Grilování s pánvemi Ballarini

Sézona grilování je v plném proudu! Nemáte gril a přesto chcete pohostit přátele šťavnatými steaky? Není problém! S našimi pánvemi na grilování vykouzlíte skvělé, chutné a zdravé pokrmy snadno a rychle. 

Grilovací pánve vhodné na indukční desku

V naší široké nabídce nalezenete produkty kvalitní pánve italské výroby v rozměrech 28 x 28 cm, ideální míry jak na domácí vařič, tak na gril. Pánvičky disponují nepřilnavým povrchem a jsou indukční – tudíž s nimi díky rychlejšímu prohřevu ušetříte nejen peníze, ale také prospějete Vašemu zdraví. Samozřejmostí je to, že žádné z těchto nádobí neobsahuje těžké kovy a nezatěžuje organismus škodlivými látkami.

Grilovací deska jako skvělý pomocník

Grilovací plech můžete využít několika způsoby – vhodný jak na venkovní grily, tak na sporák. Navíc je vyroben ze silné vrstvy hliníku, který vyniká skvělou tepelnou vodivostí, což zaručí rychlý prohřev, to znamená úsporu energií. Může se také pochlubit vypracovanými detaily, jako je okraj na odtečení výpečků a šťáv – maso nebo jiný pokrm se tak griluje nasucho, tudíž zdravějším způsobem.

Podrobný návod, jak správně grilovat na pánvi naleznete v naší poradně, stejně tak jako recept na steaky.


grilovací pánev


back_to_all_news