Top 10 vánočních dárků do kuchyně

Myslíte si, že praktické dárky nemohou udělat radost? Záleží jaké. Ty od Pánviček rozhodně potěší. Přinášíme vám seznam toho nejlepšího, co můžete letos pořídit za Ježíška. 

Dárky pro ženy i muže vyberete u Pánviček

  1. Když už dárek, tak pořádný. Taková kompletní sada hrnců rozzáří oči každému. Hodí se například pro všechny, co zařizují nový dům nebo byt. 
  2. Není pánev jako pánev. Pečící pánev odolává i vysokým teplotám a vy ji tak můžete dát i do trouby. Naprosto ideální na jídla, které potřebujete dát dopéct. 
  3. Odolné indukční nádobí se stále drží na přední příčce žebříčků kuchyňského nádobí. Pokud má obdarovaný/á doma indukci, touto volnou neuděláte chybu. 
  4. A teď dárek i pro muže. Kvalitní profi nože se neztratí v žádné kuchyni. 
  5. Pánev na palačinky ocení i děti. Každý víkend si můžete doma připravit ty nejlepší palačinky široko daleko a bude jen na vás, jestli si je dáte s domácí marmeládou nebo ovocem. Tip na bonus k dárku: přidejte obdarovanému k této pánvičce třeba právě marmeládu nebo oříškový krém. 
  6. Má vaše přítelkyně, manželka, maminka nebo třeba sestra ráda lehkou italskou kuchyni? Kupte jí pod stromeček šikovný strojek na těstoviny. Domácí pasta je skoro jako sůl – nad zlato! 
  7. Myslete i na děti a pořiďte jim oblíbené smaltované hrnečky s krtečkem
  8. Aby to nebylo pouze o vaření, máme tu pro vás i originální italské kávovary Barazzoni nebo pro milovníky dobrého čaje litinové čajové konvice
  9. Milujete asijskou kuchyni? Nakupte za Ježíška wok pánev a užívejte si doma ty nejlepší asijské pochoutky. Připravit v ní můžete ale i klasická jídla a to bez nutnosti používat spoustu oleje. 
  10. Chcete nechat volbu dárku na svých blízkých? Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě od 500 Kč. 
Ať už bude váš výběr letošních dárků jakýkoliv, tak vám přejeme, aby proběhla předvánoční příprava co nejvíce v klidu a bez zbytečného shonu a patálií. 

Tipy na vánoční dárky do kuchyně
back_to_all_news