Nové titanové nádobí z Dánska

Dovezli jsme nový typ titanového nádobí TechnIQ se špičkovým povrchem STRATANIUM od firmy SCANPAN z Dánska.

Charakteristickým rysem povrchu STRATANIUM jsou mnohočetné nepřilnavé vrstvy opatřené malými a velkými tvrdými částicemi, které se vzájemně prolínají s vrstvami tepelného nástřiku, a vyztužují tak nepřilnavou vrstvu. Takové vrstvení umožňuje zesílení celkové tloušťky vrstev a má o 30 % lepší nepřilnavý efekt, o 30 % zvýšenou tvrdost a zároveň o 30 % zlepšuje otěruvzdornost nepřilnavého povrchu a celkovou životnost výrobku.

Extrémně tvrdý žárově stříkaný substrát je solidním podkladem nepřilnavé základní vrstvy vyztužené velkými tvrdými částicemi. Prostřední vrstva je opatřena a vyztužena menšími tvrdými částicemi a povrchová vrstva to vše skvěle spojuje a doplňuje svou sílou a odolností.

Výsledkem je jedinečná kombinace, která nabízí vynikající výkon během vaření, který mnohonásobně překoná jakoukoli jinou pánev.

Jídlo se nepřichytává, ať vaříte COKOLIV a JAKKOLIV

Díky nepřilnavému povrchu zdravější vaření bez tuku. Pánev je bezpečná a ekologická.

 

Hodnotu nádobí podstatně zvyšují vlastnosti, jako je kovuodolný povrch, použití na všech druzích sporáků, v troubě nebo mytí v myčce, navíc s pětiletou zárukou, která samozřejmě neplatí na poškození spotřebitelem, ale na vady materiálu nebo skryté vady, které by se mohly čase projevit.

 

 

back_to_all_news