Barazzoni, Itálie
Barazzoni, Itálie

Barazzoni, Itálie

O designu, vášni a kvalitě Barazzoni Skrýt popis

Již více než sedmdesát let je společnost Barazzoni lídrem ve výrobě nerezových hrnců a pánví. V posledních deseti letech společnost postupně....

Již více než sedmdesát let je společnost Barazzoni lídrem ve výrobě nerezových hrnců a pánví. V posledních deseti letech společnost postupně rozšířila svou produkci o nepřilnavý hliník.

Barazzoni uspokojí všechny potřeby při vaření: společnost nabízí široký a rozmanitý výběr pro kuchyň z různých materiálů. Díky neustálým investicím do kvality a inovací společnost Barazzoni pravidelně vylepšuje své výrobky a může poskytnout vše, co moderní kuchyně potřebuje, vždy s vysoce výkonnými vlastnostmi. Ocel a hliník jsou tvarovány pomocí nejnovějších technologií, aby vznikly kuchyňské nástroje, které mají atraktivní, inovativní, funkční a ergonomický design.

Společnost Barazzoni, která je na špici v oblasti technologií a výroby, vždy věnuje zvláštní pozornost životnímu prostředí a zdraví spotřebitelů.

V tomto smyslu společnost neustálým výzkumem inovativních materiálů a nové generace povrchových úprav, jako je nepřilnavý povrch bez obsahu PFOA, vyjadřuje svůj velký závazek podporovat ekologii.

Made in Italy, made in Barazzoni

Barazzoni se vyrábí v Itálii a to bylo, je stále a bude vždycky  zásadní součástí výrobní strategie značky.
Je to příležitost kontrolovat příchozí materiál a výrobní procesy a proto nabízet konečnému spotřebiteli bezpečný, vysoce kvalitní designový produkt. 

Nadobí přichází do kontaktu s potravinami každý den, v důsledku toho může výrazně ovlivnit zdraví spotřebitele. Made in Italy proto představuje kvalitu a klid spotřebitele.

Značka a parametry

Cena

0
5000 Kč

Novinka

Akce

Skladem

Objem

1 l
12 l

Průměr

16 cm
32 cm

Vhodné do trouby

Materiál / povrch

Značka