Brusný kámen, Berndorf

Brusný kámen, Berndorf

543 Kč s DPH

Nedostupné

Rádi Vám poradíme (+420) 511 119 639

Výrobce Berndorf - Sandrik
Kód produktu: X375806200
EAN: 8581190038230

Brusný kámen, Berndorf 543 Kč

Popis produktu

Brusný kámen na nože s podstavcem. Každá strana kamene má jinou zrnitost. Hrubá na předbrus a jemná na hladké dokončení. Praktický podstavec pro brusný kámen je součástí balení. Podstavec má protiskluzovou podložku, která bezpečně drží podstavec na povrchu stolu.

Rozměry: 180 x 60 x 30 mm

Zrnitost: 240/800

Výrobce: Berndorf

Záruka: 2 roky

NÁVOD NA OSTŘENÍ NOŽE POMOCÍ BRUSNÉHO KAMENE

A. Před každým použitím ponořte brusný kámen do vody na dobu 10 - 15 min. Až přestanou z brusného kamene vycházet vzduchové bubliny, vyndejte jej z vody a upevněte do držáku drsnější stranou nahoru.

B. Uchopte nůž do ruky tak, aby řezná část čepele směřovala k Vám. Viz obrázek č.2 na zadní straně obalu.

C. Nakloňte čepel nože pod úhlem 20⁰ - 25⁰ stupňů vůči rovině brusného kamene a potáhněte nůž směrem k sobě napříč kamenem po celé délce čepele. Viz obrázek č.3 na zadní straně obalu.

D. Postup z bodu C opakujete 4 - 5 krát za sebou, kontrolujte dotykem prstu okraj čepele, který nebrousíme. Pokud ucítíte na okraji čepele jemnou nerovnost postup ukončete. Viz obrázek č.4 na zadní straně obalu.

E. Otočte čepel nože tak, aby řezná hrana směřovala od Vás. Nakloňte čepel nože pod úhlem 20⁰ - 25⁰ stupňů vůči rovině kamene a potlačte nůž směrem od sebe napříč kamenem po celé délce čepele. Viz obrázek č.5 na zadní straně obalu.

F. Postup z bodu E opakujete 4 - 5 krát za sebou, kontrolujte dotykem prstu okraj čepele, který nebrousíme. Pokud ucítíte na okraji čepele jemnou nerovnost postup ukončete. Viz obrázek č.4 na zadní straně obalu.

G. Brusný kámen vyjměte z držáku, otočte ho jemnější stranou nahoru a vložte do držáku. H. Vyhlaďte brusnou hranu čepele z obou stran podle postupu v bodě C a v bodě

E. Tímto postupem získáte ještě ostřejší řeznou hranu.

Distributor: pans s.r.o., Opavská 8b, Brno, www.panvicky.cz

Poradna

Máte otázku k danému produktu?

K tomuto produktu zatím neexistují žádné otázky.

Hodnocení

Nikdo zatím produkt nehodnotil

Přidat hodnocení

Hodnocení