Doprava a platba

Dodací podmínky

Zboží na dobírku obvykle dodáváme v pracovních dnech do 24 hodin na jakoukoliv adresu v ČR.

Způsob dopravy a platby

Osobní odběr v Brně. Zboží si můžete vyzvednout v naší vzorkové prodejně v Brně na Opavské ulici. Na prodejně lze platit hotově nebo platební kartou. U objednávek pod 49,- Kč včetně je účtován manipulační poplatek 39,- Kč s DPH. Platí i pro individuální nákup na výdejním místě. Nevyzvednutou objednávku po sedmi pracovních dnech stornujeme.

Zásilkovna.cz - volitelná u objednávek nad 99,- Kč a u zásilek do 10 kg. Cena za dopravu 69,- Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Online platba kartou (GoPay)  ZDARMA. Platba dobírkou 39,- Kč.   Zásilkovna je oprávněna změnit Odesílatelem zvolené Výdejní místo za jiné, nejbližší možné Výdejní místo, nebo Z-BOX, a to zejména v případě, že zvolené Výdejní místo nebo Z-BOX
je v danou chvíli zavřené nebo má plnou kapacitu.

Česká pošta – balík na poštu. Cena za dopravu 119,- Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Online platba kartou (GoPay)  ZDARMA. Platba dobírkou 39,- Kč.

Česká pošta – balík do ruky. Cena za dopravu 129,- Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Online platba kartou (GoPay)  ZDARMA.  Platba dobírkou 39,- Kč.

PPL - online platba kartou (GoPay). Zboží Vám bude zasláno přepravní službou PPL, jejíž řidič Vám balíček se zbožím předá do vlastních rukou následující pracovní den po odeslání, v době mezi 8:00 až 17:00 hod. Obvykle však do 15.00 hod.  Jedná se o kvalitního a spolehlivého dopravce s možností sledovat cestu zásilky. Cena dopravy je 129,-Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Online platba kartou (GoPay)  ZDARMA.

PPL - na dobírku. Ihned po obdržení objednávky posíláme zboží přepravní službou PPL, jejíž řidič Vám doveze zboží zpravidla následující pracovní den. Platbu provedete platbou hotově nebo kartou na jeho terminálu. Cena dopravy je 129 Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Platba dobírkou PPL je 39,- Kč.

TOPTRANS -  pouze online platba kartou (GoPay). Tohoto přepravce využíváme pro paletovou přepravu rozměrného zboží. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA.

Doprava na Slovensko - cena za dopravu 179, Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3000,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Online platba kartou (GoPay)  ZDARMA. Platba dobírkou 39,- Kč. Ceny budou přepočítány dle odpovídajícího kurzu.

Způsoby platby

Online platba kartou - využití platební brány GoPay s platební kartou Mastercard, Visa, Maestro.

Na dobírku (dobírkou) – platba v hotovosti či kartou na poště nebo kurýrovi, který doručí zboží.

Hotově – hotovostní platby přijímáme v naší firemní prodejně v Brně.

Platba kartou – ve firemní prodejně v Brně přijímáme karty Mastercard, Visa, Maestro, JCB, Diners.

Uvedené ceny jsou s DPH.