Doprava a platba

Dodací podmínky

Zboží na dobírku obvykle dodáváme do následujícího pracovního dne na jakoukoliv adresu v ČR.

Způsob dopravy a platby

Osobní odběr v Brně. Zboží si můžete vyzvednout v naší vzorkové prodejně v Brně na Opavské ulici. Na prodejně lze platit hotově nebo platební kartou. DOPRAVNÉ JE V PŘÍPADĚ TOHOTO OSOBNÍHO ODBĚRU VŽDY ZDARMA.

Zásilkovna.cz - volitelná u zásilek do 10 kg. Cena za dopravu 69,- Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Online platba kartou (GoPay) nebo online bankovní převod je ZDARMA. Platba dobírkou 39,- Kč.

Česká pošta – balík na poštu. Cena za dopravu 119,- Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Online platba kartou (GoPay) nebo online bankovní převod je ZDARMA. Platba dobírkou 39,- Kč.

Česká pošta – balík do ruky. Cena za dopravu 129,- Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Online platba kartou (GoPay) nebo online bankovní převod je ZDARMA. Platba dobírkou 39,- Kč.

Česká pošta – Balíkovna. Cena za dopravu 69,- Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Online platba kartou (GoPay) nebo online bankovní převod je ZDARMA. Platba dobírkou 39,- Kč.

PPL na adresu. Zboží Vám bude zasláno přepravní službou PPL, jejíž řidič Vám balíček se zbožím předá do vlastních rukou následující pracovní den po odeslání, v době mezi 8:00 až 17:00 hod. Obvykle však do 15.00 hod. Rozvoz je možný i v sobotu v době mezi 8:00 až 16:00 hod. Přesnou hodinu však stanovit nelze. Jedná se o kvalitního a spolehlivého dopravce s možností sledovat cestu zásilky. Cena dopravy je 129,- Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Online platba kartou (GoPay) nebo online bankovní převod je ZDARMA. Platba dobírkou 39,- Kč.

PPL box / PPL výdejní místo. Cena za dopravu 69,- Kč. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1450,- KČ DOPRAVNÉ ZDARMA. Online platba kartou (GoPay) nebo online bankovní převod je ZDARMA. Platba dobírkou 39,- Kč.

Způsoby platby

Online platba kartou - využití platební brány GoPay s platební kartou Mastercard, Visa, Maestro.

Na dobírku (dobírkou) – platba v hotovosti či kartou na poště nebo kurýrovi, který doručí zboží.

Online bankovní platby – využití platební brány GoPay. Bankovní platba s předvyplněným platebním příkazem. Platba probíhá online a vždy v rámci stejné bankovní instituce. Podporuje většina největších českých bankovních domů. 

Hotově – hotovostní platby přijímáme v naší firemní prodejně v Brně.

Platba kartou – ve vzorkové prodejně v Brně přijímáme karty Mastercard, Visa, Maestro, JCB, Diners.

Twisto Pay – Zboží ihned, platím za 30 dní. Tuto platební metodu lze zvolit u všech námi nabízených způsobů přepravy a je zdarma.

Platba „Twisto“ je poskytována společností Twisto payments a.s., IČO: 01615165, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 19085, se sídlem na adrese Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1, na základě Twisto faktury postoupením pohledávky na úhradu platby s prodlouženou splatností společnosti Twisto payments a.s., a to za podmínek uvedených ve „Všeobecných obchodních podmínkách pro zákazníky služby „TWISTO“.

V případě, že kupující využije službu „Twisto“ zprostředkovanou prodávajícím a poskytovanou ze strany Twisto payments a.s., je kupující povinen uhradit platbu (tj. celkovou kupní cenu a náklady na dopravu zboží) do 14 dnů ode dne doručení zboží.

Kupující souhlasí s tím, že vybráním služby Twisto v nákupním košíku Obchodníka a po následném schválení platby Twistem, akceptuje „Všeobecné obchodní podmínky pro zákazníky služby „TWISTO“.

Uvedené ceny jsou s DPH.