Smaltované nádobí BERYL

Smaltované indukční nádobí značky BERYL navazuje na dlouholetou českou tradici výroby smaltovaných výrobků. Nádobí BERYL bylo jedním z nosných výrobních programů společnosti SFINX a vyrábělo se po celá desetiletí. Díky tomu se nádobí BERYL používalo snad ve všech domácnostech na území České a Slovenské republiky.

Výroba nádobí BERYL byla postupně utlumena, což byla nepochybně velká škoda, protože se tradičně jednalo o velice kvalitní výrobky, které byli navíc velmi dobře udržovatelné a pro denní použití velmi praktické. Velkou výhodou byla i příznivá cena tohoto nádobí a fakt, že svému majiteli či majitelce dokázali při slušném zacházení sloužit po celá desetiletí.

Nyní se smaltované indukční nádobí BERYL vrací tam, kam si bezpochyby vrátit zaslouží - do českých a slovenských domácností. 

Vaření v tomto nádobí je absolutně zdravotně nezávadné díky poctivé smaltované úpravě vnitřního povrchu hrnců. Nádobí je navíc velice snadno udržovatelné a v poměru k jeho kvalitě se jedná o nádobí za velice příznivou cenu.