O nás

Provozovatelé e-shopu začali s prodejem Ballarini již v roce 1997 do kamenných prodejen, tehdy pro nejmenovaného distributora této značky. V roce 2000 došlo ke změně dovozce, komplikacím v obchodních vztazích mezi více dovozci značky Ballarini do ČR a výrobcem, což v roce 2006 vedlo téměř k ukončení dovozu této značky na naší republiky.

V roce 2004 byl založen e-shop www.panvicky.cz spíše ze zvědavosti a bez základních funkcí, přesto se nám poměrně rychle vytvořila velká skupina zákazníků, kteří si nádobí značky Ballarini dovezli z dovolené v Itálii nebo ho koupili v Německu, kde je značka Ballarini jedničkou na trhu, a kvůli nimž jsme v roce 2005 obchod rozšířili a přizpůsobili požadavkům zájemců o značku Ballarini.

Další velkou změnu zaznamenal e-shop v roce 2006, kdy jsme nabídku rozšířili o tlakové hrnce, provozovatel se změnil z fyzické osoby na právnickou osobu, ceny se snížily až o 30% a nabídka se začala rozrůstat.

Od června 2006 je e-shop www.panvicky.cz prezentací velkoobchodní firmy PANS s.r.o., která se stala v květnu 2009 historicky prvním výhradním dovozcem značky Ballarini do ČR a SR.

Následovalo rozšíření o italskou značku nerezových tlakových hrnců Barazzoni, které vyvolávají vzpomínky na "maďary", prvotřídní španělské nože Walter nebo bio hrnce Magefesa (změna kontinentu pro výrobu znamenala ukončení dovozu v roce 2011).

Od roku 2009 distribuujeme další špičkovovu italskou značku IMPERIA, což je specialista na těstoviny. Tedy spíše na strojky na těstoviny a další příslušenství k nim.

V současné době zásobujeme více než 500 kamenných prodejen a e-shopů. Značku Ballarini nenajdete ve stálé nabídce žádného nadnárodního obchodního řetězce v ČR a SR, protože tato značka potřebuje při prodeji určitou kulturu, kdy prodavač musí zákazníka se zbožím "seznámit", vysvětlit přednosti a případně upozornit na citlivá místa, což se nedá udělat mezi kilometry regálů, kde se není koho zeptat.

Zboží dodáváme do kamenných prodejen "domácí potřeby, železářství, průmyslové zboží nebo sklo-porcelán".

Nabízíme jenom to, co máme skladem a jsme schopni prostřednictvím České pošty nebo PPL doručit následující pracovní den.

Objednávkou to u nás nekončí, ale teprve začíná dlouhodobý vztah se zákazníkem.