Recepty

Plněná roláda z krůtího masa

Plněná roláda z krůtího masa

Vyzkoušejte náš recept na krůtí roládu, kterou si zamilujete. Roláda sice dá trošku práce, ale vynaložené úsilí se určitě vyplatí. Ozdobí každou sváteční tabuli a maso, které nesníte hned, můžete  naservírovat večer ve studené podobě anebo si vzít druhý den do práce k obědu.


Rychlé asijské nudle z woku

Rychlé asijské nudle z woku

Na populární nudle se zeleninou a masem nemusíte chodit jen k okénku rychlého občerstvení. Asijská rychlovka, která je skvělá, když není čas na velké vaření.  Podle našeho receptu ji zvládne uvařit i začátečník.


Jahodová bublanina

Jahodová bublanina

Léto plné slunce a čerstvého sladkého ovoce, na stole voní bublanina jako od babičky. Není typičtějšího letního moučníku pro českou  kuchyni, než je lahodná bublanina. Nejlepší je s jahodami, které bublanině dodají skvělou chuť, šťavnatost a hezký barevný kontrast.


Trhané maso

Trhané maso

Měkké trhané maso, podávané v dobré bulce se salátem, doplněné lahodnou omáčkou. Tomu se těžce odolává.


Domácí bezový sirup za studena

Domácí bezový sirup za studena

Když na jaře kvete černý bez, je čas toho využít a připravit si skvělý bezový sirup, který je výborný na osvěžující domácí limonády nebo i do čaje. Sirup z květů černého bezu má osvěžující a lahodnou chuť.


Jarní pečené kuře z jednoho pekáče

Jarní pečené kuře z jednoho pekáče

Pokud nevíte, co si připravit slavnostnějšího na Velikonoce, zvolte jarní pečené kuře, které se připravuje i s přílohou v jednom pekáči. Nestrávíte tak celý den u plotny, a budete potřebovat minimum nádobí.


Dokonalé palačinky

Dokonalé palačinky

Palačinky milují děti i dospělí. Receptů koluje spousta, lze je připravit sladké i slané, ale jedno mají společné – bez kvalitní pánve na palačinky se neobejdete. 

Další

Rádce