Vážení zákazníci, ve dnech 24.7.- 27.7.2024 bude naše provozovna z technických důvodů uzavřena. Budeme se na Vás opět těšit 29.7.

SCANPAN - vyrobeno v Dánsku s láskou k dobrému jídlu - Hloubka nádobí v cm - 12

SCANPAN A/S je jedním ze světových předních výrobců nádobí s nepřilnavým povrchem. Již více než pět desetiletí vyrábí tato společnost dánské nádobí navaření nejvyšší kvality a odolnosti. Od roku 1956 dodává dánská společnost nádobí na vaření rozrůstajícímu se okruhu příznivců v tuzemsku i zahraničí.

Prohlídka rodinného podniku SCANPAN v blízkosti dánského města Aarhus je výletem do minulosti, současnosti i budoucnosti. Úcta a péče, které zaměstnanci věnují každé fázi výrobního procesu, vysvětlují, proč je značka nádobí na vaření SCANPAN známá a oblíbená pro své dobré vlastnosti. Koncový výrobek projde tolika rukama i nespočtem pečlivých kontrol kvality, že je očividná pýcha, kterou se dmou zaměstnanci společnosti SCANPAN, zcela pochopitelná.

Základem výroby je tlakové lití recyklovaného hliníku, který tvoří jádro výrobku. V kombinaci s prodlouženou životností výrobků značky SCANPAN pomáhá používání 100% recyklovaného hliníku snížit uhlíkovou stopu a zajistit maximální využití dostupných zdrojů.

Návštěva továrny odhaluje, že koncový výrobek projde v rámci výrobního procesu nejméně osmi různými výrobními stanicemi a teprve poté je schválen a kvalifikován jako připravený pro použití. Již při prvním použití výrobku značky SCANPAN si rychle uvědomíte, že máte co do činění s vynikajícím základem pro moderní vaření.